Welcome Guest

Zespół Szkół Nr 3 im. Lotników Polskich, 64-920 PIŁA, ul.Żeromskiego 41 <<>> e-mail - zs3sek@wp.pl


REKRUTACJA 15/16

FOTOGALERIA


ECHA ŚWIETLICY

PSYCHOLOG SZKOLNY


OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI


BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ


ASTANET

MOJE PODRĘCZNIKI

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

FILMY

CZAS NA SPORT

Online

Obecnie jest 13 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.


Kategoria: siatkówka

Teksty opublikowane w tej kategorii.

    123   >

siatkówka: 2015.03.12 - Finał Mistrzostw Rejonu Pilskiego Gimnazjów w Piłce Siatkowej Chłopców
Dodano: środa, 18 marca 2015 - 20:58 Autor: Admin
siatkówka
12 marca 2015 r. w hali czarnkowskiego gimnazjum odbył się Finał Mistrzostw Rejonu Pilskiego Gimnazjów w Piłce Siatkowej Chłopców. Reprezentanci ZS3 - aktualni mistrzowie Miasta i Powiatu - przystąpili do tego turnieju bardzo zdeterminowani, bowiem tylko zwycięzca zagra w finale wojewódzkim. Wyprzedzając nieco relację: podopieczni p.Ireneusza Gondka wygrali turniej w pięknym stylu potwierdzając bardzo wysoki poziom wytrenowania oraz skuteczności w poszczególnych elementach siatkarskiego rzemiosła.

W finale miało wystąpić pierwotnie 6 drużyn – Czarnków, ZS3 Piła, Osiek, Szamocin, Mieścisko i Złotów jednak z przyczyn niezależnych dwie reprezentacje – Mieścisko i Złotów nie pojawiły się na turnieju. Decyzją organizatorów i sędziów (p.Jerzy Janecki i p.Krzysztof Kopczyński) zawody odbyły się na centralnym boisku pięknego czarnkowskiego obiektu. Losowanie dało nam możliwość obserwacji pierwszego spotkania, w którym zmierzyły się ekipy z Czarnkowa i Osieka. Przewaga wzrostowa gospodarza była bardzo widoczna jednak w spotkaniu, ku uciesze trenera Łukasza Dłoniaka, górą byli chłopcy z Osieka. Ten mecz bardzo wnikliwie analizowała z widowni nasza drużyna ustalając szczegółowo taktykę gry i ustawienie. Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiam tabelarycznie poniżej:


Podopieczni p.Gondka pierwsze spotkanie grali przeciw rówieśnikom z Szamocina i patrząc na tabelę, był to siatkarski spacerek. Szybkie 2:0 rozbudziło naszych zawodników, by po meczu przerwy przystąpić do „przedwczesnego finału” imprezy, czyli meczu z Osiekiem. W tym roku szkolnym w rozgrywkach z cyklu Gimnazjady, w II rundzie powiatu osiecka drużyna była górą jednak był to etap przejściowy. W Finale Powiatu nasi reprezentanci nie dali się ograć i nasz bilans przed omawianym spotkaniem wynosił 1:1. Bardzo dobra gra wyblokiem, perfekcyjne przyjęcie piłki i spokój w zagraniach na siatce dał nam pewne zwycięstwo w tym spotkaniu, a w perspektywie potrzebowaliśmy już tylko jednego wygranego seta…

Po meczu z Osiekiem chłopcy nawet na chwilę nie opuścili obiektu, by utrzymać ciepłotę ciała i spokojnie poczekać na przeciwnika jakim był gospodarz – Gimnazjum Czarnków. Pierwszy set – czytanie gry przeciwnika i bardzo wysoka jakość gry naszych chłopców i upragniony awans!!! Drugi set – lekkie rozluźnienie w szeregach naszej ekipy i pogoń za prowadzącym przeciwnikiem w całym przekroju seta. Niestety nie udało się wygrać tego rozdania mimo kilku remisów punktowych w końcówce. O wygranej decydował więc tie-break. Ten rozpoczęliśmy tragicznie od 0:4. Strony boiska zmienialiśmy przy stanie 4:8 dla Czarnkowa. Dwa wykorzystane czasy, heroiczna walka zawodników skrzydłowych, piękne rozegrania Huberta i spokój w przyjęciu reprezentacyjnego libero – Tobiasza pomogły wyrównać stan rywalizacji po 13. Od tego momentu zespoły licytowały się punkt za punkt pokazując swoje najwyższe umiejętności. Końcówka decydującego seta to popis Jakuba Szymanowskiego (atakującego ZS3), którego dwie ostatnie akcje stały na poziomie nieosiągalnym dla wielu – BRAWO Szyman!!! Mecz zakończył się wynikiem 19:17 w tie-breaku. Sędziowie i trenerzy wybrali również najwszechstronniejszego zawodnika turnieju, którym został wspomniany przeze mnie kapitan naszej reprezentacji – Jakub Szymanowski.
Dziękujemy dyrektorowi Publicznego Gimnazjum w Czarnkowie, p.Grzegorzowi Staniszewskiemu oraz p.Marcinowi Maćkowiakowi wraz z kadrą wf za miłe przyjęcie, wspaniałą atmosferę i dobre słowo, a także za ufundowanie nagród w postaci pucharów dla najlepszych drużyn. Klasyfikacja końcowa wynika z tabeli ale dodam tylko, że II m-ce zajęli chłopcy z Osieka, III m-ce siatkarze z Czarnkowa, a IV m-ce przypadło drużynie z Szamocina. Mistrzowie Rejonu wystąpili w następującym składzie: J.Szymanowski, H.Muchar, D.Romaniszyn, T.Trawiński, M.Pietrus, G.Zieliński, P.Grzybowski, N.Owczarek, D.Dymkowski, M.Gładysz, M.Dymkowski oraz F.Stróżyński, 

Wygrana 2:1 z Czarnkowem przypieczętowała awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 27-28 marca 2015 we Wrześni. Spotkamy tam 7 najlepszych drużyn męskich z naszego województwa. Znaleźć się po raz drugi w tak zacnym gronie – bezcenne, a zrobić to drugi raz z rzędu – niebywałe… Gratuluję chłopaki dojrzałości boiskowej, oraz chłodnej siatkarskiej głowy i marzę o tym, by te sukcesy przeniosły się na waszą dojrzałość w salach lekcyjnych i tożsame relacje z nauczycielami naszego Zespołu Szkół…

Życzymy powodzenia w Finale WLKP. Na relację zapraszamy po 28 marca…

fotorelacja z imprezy – kliknij wybrany kolaż
IRENEUSZ GONDEK

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2015.03.14 - Finał Mistrzostw Rejonu Pilskiego Gimnazjów w Piłce Siatkowej Dziewcząt
Dodano: środa, 18 marca 2015 - 18:52 Autor: Admin
siatkówka
W dniu 14.03.2015 odbył się Finał Mistrzostw Rejonu Pilskiego Gimnazjów w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Zawody te były poprzedzone eliminacjami na poziomie zawodów miejskich, następnie eliminacje powiatowe, które zespół dziewcząt naszej szkoły pozytywnie rozstrzygnął na swoją korzyść, wygrywając wiele spotkań na parkietach szkół biorących udział w rozgrywkach.

W zawodach finałowych wystąpiło 6 zespołów: ZS3 Piła, Gimnazjum ze Skoków, Gimnazjum z Chodzieży, Gimnazjum z Krzyża, Gimnazjum ze Złotowa oraz Gimnazjum 5 z Piły. Stawką turnieju był awans do Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego. Zadanie było niezmiernie trudne, gdyż do następnego etapu awansować mógł tylko jeden zespół. Zawody odbywały się na 2 salach, gdzie gospodarzami turniejów był ZS3 w Pile i Gim 5 w Pile. Drużyna ZS3 w swojej grupie wysoko pokonała zespoły z Chodzieży oraz ze Skoków. Tym samym został do rozegrania jeden mecz o pierwsze miejsce ze zwycięzcą grupy drugiej - drużyną Gimnazjum 5 z Piły. Zespół ten miał na starcie przewagę nad naszym zespołem, gdyż są to zawodniczki, które występują na parkietach całej Polski, biorąc udział w rozgrywkach ligi kadetek. Są zdecydowanie zawodniczkami bardziej ogranymi niż nasz zespół. Mimo tej przewagi uczennice naszej szkoły podjęły równorzędną walkę grając punkt za punkt. Końcowy wynik spotkania był zwycięstwem drużyny z Gimnazjum 5. Nasza drużyna zajęła 2 miejsce. Gratulujemy!!!

Skład drużyny: AGATA ZIMOCH, PAULINA BETYNA, PAULINA POZNANIAK, MARTA GALAS, SANDRA OLSZANOWSKA, PATRYCJA WYCISŁO, DOROTA SOLARSKA, MARIA MACIEJEWSKA, JAGODA KURNIKOWSKA.

Opiekunem drużyny była pani Dorota Zaleska.
fotogaleria z turnieju - kliknij kolaż w artykule

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2015.03.07 - Finał Mistrzostw Powiatu Pilskiego SP w Piłce Siatkowej Chłopców
Dodano: wtorek, 17 marca 2015 - 20:24 Autor: Admin
siatkówka
Młodzi siatkarze z Zespołu Szkół Nr 3 im. Lotników Polskich w Pile odnieśli duży sukces, zdobywając brązowy medal w Finale Mistrzostw Powiatu Pilskiego Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców, który odbył  się 7 marca 2015 r.

Do rywalizacji stanęło 7 drużyn podzielonych na dwie grupy eliminacyjne - SP2 Piła, SP4 Piła, ZS2 Piła, ZS3 Piła, SP7 Piła, SP Białośliwie, SP Osiek i SP Wiktorówko. Po zajęciu 2 miejsca w grupie eliminacyjnej, reprezentacja „Trójki” awansowała do turnieju finałowego, w którym znalazły się również drużyny: SP4 Piła, SP2 Piła oraz ZS2 Piła. Po bardzo emocjonujących pojedynkach półfinałowych przyszedł czas na ścisły finał. W walce o pierwsze miejsce zagrali chłopcy z SP2 i SP4. W tym meczu lepszą była pilska „Dwójka”, która wygrała cały turniej i zasłużenie zdobyła złoty medal. Drużyna SP4 zajęła 2 miejsce. Nasza drużyna zmierzyła się z silną ekipą ZS2. Mecz mógł się podobać. Był wyrównany, pełen zwrotów akcji i do samego końca trzymający w napięciu. Uczniowie klasy sportowej VI-A potwierdzili swoje wysokie umiejętności siatkarskie i pewnie sięgnęli po zwycięstwo. Serdecznie gratulujemy chłopakom zdobycia III miejsca w Mistrzostwach Szkół Podstawowych Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej. Opiekunem chłopców była Pani Irina Starzyńska.

P.S Do tego pragnę dodać, że uczniowie Bartek Grudziński oraz Tomasz Woźny zostali zauważeni na turnieju przez trenera I klasy mgr Grzegorza Witkowskiego i dostali zaproszenie do udziału w treningach w Młodzieżowej Akademii Siatkówki.

Brązowe krążki wywalczyli: Koźma Dominik- kapitan drużyny, Zając Kacper, Grudziński Bartosz, Tabała Oskar, Wiśniowecki Karol, Woźny Tomasz, Kosmatka Mateusz, Jeanty Beniamin, Sierszchuła Jan, Senger Adrian.

fotki - kliknij zdjęcie w artykule

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2015.03.04 - Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile
Dodano: piątek, 06 marca 2015 - 22:50 Autor: Admin
siatkówka
W dniu 4 marca 2015 odbył się cykliczny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Gimnazjów o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile
. Reprezentacja naszej szkoły również wystąpiła na parkiecie zaprzyjaźnionej szkoły.

W turnieju wzięło udział 6 zespołów żeńskich. Zawody w początkowej fazie odbywały się w 2 grupach:

grupa I - ZSG Piła, ZS 3 Piła (zespół 1) i Gim 4 Piła (zespół 1)

grupa II - ZS2 Piła, ZS 3 Piła (zespół 2) i Gim 4 Piła (zespół 2)


Po rozegraniu meczy grupowych najlepsze zespoły rozpoczęły walkę o najwyższe miejsca. Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:

I miejsce - ZS3 Piła (zespół 1) – którego opiekunem była pani Dorota Zaleska
II miejsce - ZS 2 Piła
III miejsce - Gim 4 PIła (zespół 1)
IV miejsce - ZS 3 Piła (zespół 2) - opiekunem była pani Irina Starzyńska
V miejsce - Gim 4 Piła (zespół 2)
VI miejsce - ZSG Piła

W składzie zwycięskiego zespołu wystąpiły następujące zawodniczki: Patrycja Wycisło, która została jednocześnie wybrana najskuteczniejszą zawodniczką turnieju, Agata Zimoch, Paulina Betyna, Marta Galas, Sandra Olszanowska, Paulina Poznaniak, Maria Maciejewska.

Opiekunem zwycięskiego zespołu była pani Dorota Zaleska

obszerna galeria foto z turnieju – kliknij kolaż

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2015.02.14 - Finał Mistrzostw Powiatu Pilskiego Gimnazjów w Piłce Siatkowej Dziewcząt
Dodano: piątek, 06 marca 2015 - 18:27 Autor: Admin
siatkówka
W dniu 14.02.2015 odbył się finał Mistrzostw Powiatu Pilskiego Gimnazjów w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Do rywalizacji o najwyższe laury stanęły 4 ekipy pilskich gimnazjów. Były to zespoły Gim 4, Gim 5, ZS 2 oraz drużyna naszej szkoły.

Gospodarzem turnieju było Gimnazjum nr 4.W trakcie zawodów zostały rozegrane 4 spotkania.
W pierwszym meczu swoje umiejętności przedstawiały drużyny ZS3 oraz zespół Gim 4. Po niezwykle zaciętym meczu zwycięstwo odniosła drużyna naszej szkoły w stosunku setów 2:1.

W kolejnym meczu oglądaliśmy drużyny ZS2 i Gim 5 i tutaj swoją wyższość pokazały siatkarki Gim 5 wygrywając 2:0 z ZS nr 2.

Po meczach eliminacyjnych rozpoczęła się batalia o medale. Mecz o 3 miejsce w powiecie zagrały ZS2 i Gim 4 i tutaj zwycięstwo przypadło w udziale dziewczętom z ZS nr 2, które przeważyły szalę zwycięstwa na swoją korzyść w trzecim decydującym secie - mecz zakończył się wynikiem 2:1.

O pierwsze miejsce mecz rozegrały zespoły Gim 5 i ZS3, gdzie dziewczęta naszej szkoły zostały pokonane w stosunku 2:0 przez drużynę Gim 5. Oba zespoły awansowały do następnej rundy rozgrywek.

Finał rejonu odbędzie się 14.03.2015 w hali MOSiR w Pile. Nasze siatkarki występowały w następującym składzie: PATRYCJA WYCISŁO, PAULINA BETYNA, MARTA GALAS, AGATA ZIMOCH, PAULINA POZNANIAK, MARIA MACIEJEWSKA, DOROTA SOLARSKA oraz JAGODA KURNIKOWSKA. Opiekunem zespołu była pani DOROTA ZALESKA.

GRATULUJEMY
fotki w większym rozmiarze – kliknij kolaż

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2015.02.12 - Finał Mistrzostw Powiatu Pilskiego Gimnazjów w Siatkówce Chłopców
Dodano: sobota, 14 lutego 2015 - 22:10 Autor: Admin
siatkówka
Drużyna siatkarzy ZS3 Gimnazjum – MISTRZAMI POWIATU PILSKIEGO 2014/2015!!!

Po słabej drugiej rundzie powiatu, podopieczni Ireneusza Gondka powtórzyli sukces zeszłoroczny – zostali Mistrzami Powiatu Pilskiego Gimnazjów w Piłce Siatkowej. Turniej finałowy odbył się 12 lutego 2015 r. w pięknej hali w Osieku, na bardzo trudnym terenie, biorąc pod uwagę zwycięstwo osieckich gimnazjalistów nad ZS3 w II rundzie powiatu w Wyrzysku. Chłopcy mieli sobie coś do udowodnienia i weszli w turniej bardzo skoncentrowani, ale po kolei…

Turniej rozpoczął się punktualnie o 9.30 meczem półfinałowym pomiędzy gospodarzem z Osieka (trener – Łukasz Dłoniak), a Zespołem Szkół nr 2 z Piły (trener – Andrzej Czyż). Zwyciężyli Ci pierwsi bardzo pewnie 2:0 w setach do -11 i -16.

Po tym meczu z awansu do rundy rejonowej mogli cieszyć się osieccy gimnazjaliści, ponieważ w roku szkolnym 2013/2014 podopieczni p.Gondka (m.in. aktualni uczniowie LO i zawodnicy UKS SMS Joker Piła – Czech Jakub, Gast Miłosz oraz Mściszewski Krzysztof, Łykus Krzysztof, Krumrey Mateusz, Martenka Paweł, Remigiusz Stróżyński i inni…) wygrywając finał rejonowy zapewnili awans drużynie, która w opisywanym finale zajęłaby 2 miejsce.

Drugi półfinał to „mecz o wszystko” dla naszych chłopców. W głowach mieliśmy porażkę z Osiekiem, ale również zwycięstwo nad naszym półfinałowym rywalem z Gimnazjum nr 5 z Piły (trener – Jacek Piechota). Chłopcy stanęli na wysokości zadania i nie myląc się wiele rozjechali pilską piątkę 2:0 kolejno do -15 i -16 pkt.  To jednak było tylko preludium przed meczami finałowymi…

Ciesząc się z awansu do rundy rejonowej obserwowaliśmy mecz o 3 miejsce, w którym zmierzyły się drużyny, które przegrały swe mecze półfinałowe. Zwycięsko z tej konfrontacji i z brązowymi medalami wyszli nasi półfinałowi rywale czyli G5, ale o zwycięstwie musiał decydować tie-break. Mecz był bardzo nierówny: pierwszy set dla ZS2, drugi dla G5, w konsekwencji set rozstrzygający przyniósł niewielką przewagę zawodników z G5 i to o­ni wynikiem 2:1 (23:25, 25:20, 15:13) mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

W meczu finałowym przy pełnych trybunach hali sportowej Gimnazjum w Osieku, kibicach z bębnami, głośnych dziewcząt z 3c naszego Zespołu Szkół (dzięki dziewczyny!!!) wraz z ich opiekunem p.Mariuszem Kwiatkowskim, obie drużyny zapewniły wspaniałe widowisko sportowe. Mecz kończący turniej stał na niezłym, siatkarskim poziomie, a jednocześnie był udanym rewanżem za porażkę w drugiej rundzie… GRATULUJĘ chłopcy dobrej roboty!!! i nie zapominajcie jednak, że jest jeszcze sporo do zrobienia… Teraz jednak ferie – tak więc cieszmy się – JESTEŚMY MISTRZAMI POWIATU PILSKIEGO 2014/2015!!! BRAWO!!!

Spotkanie zakończyło się wynikiem – 2:0 (25:19; 25:20). Sędziami zawodów byli: p.Jerzy Janecki i p.Grzegorz Stach. Fotki „strzelały” – Angelika Kaźmierczak i Dorota Solarska (dzięks;). Puchary, medale i dyplomy wręczała dyrektor gimnazjum – p. Iwona Schulz. A złotymi medalistami zostali: rozgrywający - Hubert Muchar i Filip Stróżyński, atakujący - Jakub Szymanowski, przyjmujący -  Dawid Romaniszyn, Mateusz Pietrus, Michał Dymkowski, Bartosz Szkodziński, Michał Gładysz, środkowi – Dawid Dymkowski, Nikodem Owczarek oraz libero – Tobiasz Trawiński i Piotr Grzybowski.

Dziękujemy za organizację turnieju finałowego i zapraszamy na relację z finałów rejonowych do których awansowały ZS3 i G.Osiek.


piękna galeria foto – kliknij kolaż

IRENEUSZ GONDEK

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2015.02.04 - II Runda Eliminacji Mistrzostw Powiatu Pilskiego Gimnazjów w Siatkówce Chłopców
Dodano: sobota, 07 lutego 2015 - 20:59 Autor: Admin
siatkówka
II Runda Eliminacji Mistrzostw Powiatu Pilskiego Gimnazjów w Piłce Siatkowej Chłopców to wyjazd 4 lutego 2015 (środa) do Wyrzyska, któremu powierzono organizację imprezy.

/// W poprzednim artykule i relacji z I Rundy poznaliśmy klasyfikację z obu grup. Układ drugiej rundy ustalony według klucza przedstawia się następująco:
grupa A – 1-I (ZS3 Piła), 2-II (G.Osiek), 3-I (G.Wyrzysk) – 2015.02.04
grupa B – 2-I (G5 Piła - gospodarz), 1-II (ZS2 Piła), 3-II (G.Białośliwie) – 2015.02.10 ///


Sędzią głównym zawodów w Wyrzysku był p.Jerzy Janecki, a poszczególne spotkania przyniosły następujące rozstrzygnięcia. Nie obyło się bez niespodzianek!

mecz 1 – G.Osiek : G.Wyrzysk 2:0 (25:12; 25:13)
mecz 2 – G.Wyrzysk : ZS3 Piła 0:2 (24:26; 20:25)
mecz 3 – ZS3 Piła : G.Osiek 1:2 (25:20; 24:26; 13:15)


Kolejność końcowa 2 rundy:

1 miejsce – G.Osiek (awans)
2 miejsce – ZS3 Piła (awans)
3 miejsce – G.Wyrzysk (odpada z rywalizacji)


Grupa B swoje mecze rozgrywać będzie we wtorek 10 lutego 2015 w hali Gimnazjum nr 5 w Pile. Wtedy też poznamy naszych rywali w półfinałowym spotkaniu turnieju, który kończyć będzie zmagania w powiecie. Finał ten odbędzie się w czwartek 12 lutego 2015 o 9.00 w hali w Osieku.

Mam nadzieję, że chłopcy wyciągną wnioski ze spotkań drugiej rundy i powalczą o awans w finale powiatu. Życzymy im powodzenia!! Zapraszamy oczywiście do relacji z tej imprezy na stronę naszej szkoły…

foto z II rundy – kliknij kolaż
IRENEUSZ GONDEK

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2015.01.26 - I Runda Eliminacji Mistrzostw Powiatu Pilskiego Gimnazjów w Siatkówce Chłopców
Dodano: sobota, 07 lutego 2015 - 20:29 Autor: Admin
siatkówka
26 stycznia 2015 w hali Zespołu Szkół Nr 3 w Pile odbyła się I Runda Eliminacji Mistrzostw Powiatu Pilskiego Gimnazjów w Piłce Siatkowej Chłopców. Uczestnikami turnieju były gimnazja: ZS3 z Piły (gospodarz imprezy), G5 z Piły, Wyrzysk i Wysoka.

Sędziami sekretarzami byli: Oskar Pazdaj i Paweł Olenderek (uczniowie klasy 3c). Sędzią głównym zawodów był p.Krzysztof Kopczyński, a zdjęcia wykonywały Patrycja Wycisło, Dorota Solarska i Angelika Kaźmierczak.
Podopieczni p.Ireneusza Gondka wystąpili w składzie:
1. Muchar Hubert
2. Romaniszyn Dawid
3. Zieliński Grzegorz
4. Szymanowski Jakub
5. Owczarek Nikodem
6. Pietrus Mateusz
7. Dymkowski Dawid
8. Trawiński Tobiasz
9. Grzybowski Piotr
10. Dymkowski Michał
11. Gładysz Michał
12. Stróżyński Filip


Poniżej wyniki kolejnych spotkań. Do II Rundy Mistrzostw Powiatu awansowały pierwsze 3 drużyny, ostatnia żegna się z tegorocznymi zmaganiami:
mecz 1 – G5:G.Wysoka 2:0 (25:14; 25:16)
mecz 2 – ZS3:G.Wyrzysk 2:0 (25:10; 25:17)
mecz 3 – Wysoka:Wyrzysk 1:2 (25:23; 22:25; 7:15)
mecz 4 – ZS3:Wysoka 2:0 (25:7; 25:15)
mecz 5 – G5:ZS3 0:2 (18:25; 19:25)
mecz 6 – Wyrzysk:G5 0:2 (10:25; 12:25)


Awans wywalczyły w kolejności:
1 miejsce – ZS3
2 miejsce – G5
3 miejsce – G.Wyrzysk
Z turnieju odpadło Gimnazjum z Wysokiej.


W drugiej grupie gospodarzem był p.Andrzej Czyż (ZS2 Piła) oraz goście z Białośliwia, Osieka i G4 z Piły. Wszystkie mecze kończyły się wynikami 2:0, a klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
1 miejsce – ZS2 Piła
2 miejsce – G.Osiek
3 miejsce – G.Białośliwie
4 miejsce – G4 Piła (odpada z turnieju).


GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM i ŻYCZYMY POWODZENIA NA KOLEJNYCH ETAPACH ROZGRYWEK SIATKARZY.

obszerna fotogaleria – kliknij wybrany kolaż (podziękowania dla dziewcząt z 3c ;)
Ireneusz Gondek

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2015.01.10 - Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Podstawowych
Dodano: piątek, 23 stycznia 2015 - 08:40 Autor: Admin
siatkówka
Dnia 10.01.2015 r. w Zespole Szkół Nr 3 w Pile odbył się Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół podstawowych. W turnieju wzięło udział 8 zespołów ze Szkoły Podstawowej Nr 7- 2 zespoły, Szkoły Podstawowej Nr 4 - 1 zespół, Szkoły Podstawowej Nr 2 - 2 zespoły oraz nasza reprezentacja w 3 zespołach w tym dwa z V klasy. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym oraz meczami finałowymi pomiędzy zespołami z największą liczbą punktów.

I miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 7 - I zespół, II miejsce wywalczyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej Nr 2 oraz III pozycję zajęły dziewczęta Zespołu Szkół Nr 3 w Pile.

Nagrody rzeczowe ufundowane przez darczyńców otrzymały zawodniczki najlepszych trzech zespołów, pozostałe dziewczęta otrzymały po długopisie oraz dyplom dla drużyny.

Turniej sędziowały dziewczęta – uczennice klas sportowych naszego gimnazjum.
Turniej przygotowały oraz przeprowadziły nauczycielki ZS Nr 3 w Pile Dorota Zaleska i Anna Fiedorowicz.

GRATULUJEMY!!! kilka fotek - kliknij kolaż

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2015.01.08 - Finał Miasta Gimnazjów w Piłce Siatkowej Chłopców
Dodano: wtorek, 20 stycznia 2015 - 10:36 Autor: Admin
siatkówka
8 stycznia 2015 w hali ZS3 odbył się Finał Mistrzostw Piły Gimnazjów w Piłce Siatkowej Chłopców. Gospodarzem finału był p.Ireneusz Gondek, a nagrody w postaci dyplomów, pucharów i medali dla najlepszych drużyn ufundował pilski MOSiR.

Uczestnikami finału były 4 drużyny wyłonione w rundzie eliminacyjnej - ZS3, ZS2, G4 i G5. Pary półfinałowe utworzyły ZS3 z G4 i ZS2 z G5. W pierwszym półfinale bardzo pewnie wygrali podopieczni trenera Ireneusza Gondka do -9 i -14. W drugim półfinale lepsi okazali się gimnazjaliści z pilskiej piątki prowadzeni przez p.Jacka Piechotę (-7, -19).

Mecz o trzecie miejsce to pojedynek G4 i ZS2, zespołów które przegrały swe półfinały. Tutaj z brązem na szyi wyjechali uczniowie z Królowej Jadwigi (ZS2) wraz z opiekunem - p.Andrzejem Czyżem (-17, -20).

Finał to zaskakująco szybkie 2:0 dla gospodarza finału - ZS3 (-9, -17). Sędzią głównym finału był p.Krzysztof Kopczyński, a sędziami sekretarzami uczniowie ZS3 - Oskar Pazdaj i Patrycja Drzewiecka. Za aparatem stała Patrycja Wycisło i Angelika Kaźmierczak, a nagrody wręczał dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 - p.Grzegorz Mąka. Zwycięska drużyna z ZS Nr 3 zagrała w składzie:

Hubert Muchar (rozgrywający), Jakub Szymanowski (atakujący), Dawid Romaniszyn (uniwersalny), Grzegorz Zieliński (przyjmujący), Tobiasz Trawiński (libero), Dawid Dymkowski (środkowy), Nikodem Owczarek (środkowy), Radosław Brenk (środkowy), Piotr Grzybowski (przyjmujący) - trzecioklasiści oraz Michał Dymkowski (przyjmujący), Filip Stróżyński (rozgrywający) oraz Michał Gładysz (przyjmujący) - uczniowie pierwszej klasy.

Rundy powiatowe rozpoczynamy już 26 stycznia (poniedziałek) w naszej hali, a wystąpią w nich reprezentacje szkół gimnazjalnych z Wysokiej, Wyrzyska, G5 z Piły oraz nasi mistrzowie…

GRATULUJEMY!!!
obszerna relacja foto (thx dziewczyny!) - kliknij kolaż
IRENEUSZ GONDEK


Strona gotowa do druku

siatkówka: 2014.12.11-12 - Turniej Siatkówki Pracowników Oświaty o Puchar Przechodni Prezesa Oddziału ZNP w Pile
Dodano: poniedziałek, 15 grudnia 2014 - 23:03 Autor: Admin
siatkówka
Kolejny Turniej Siatkówki Pracowników Oświaty już za nami… W dniach 11-12 grudnia w hali Gimnazjum 5 odbyła się już XV edycja tego siatkarskiego święta. Po raz pierwszy drużyna nauczycieli reprezentujących ZS3 zdobyła Puchar Przechodni Prezesa Oddziału ZNP w Pile, który przez cały kolejny rok będzie cieszył oko nauczycieli i gości ZS3. To ogromny sukces!!! Na turnieju obecna była Pani Ewa Czopek (prezes ZNP w Pile) wraz z dyrektorem G5 w Pile Panem Szymonem Frydrychem, którzy oklaskiwali uczestników…

W zmaganiach udział wzięły 4 pilskie placówki: ZS3, ZS1, SP2 i G5. Sędzią zawodów był Pan Wojciech Michalak. Graliśmy systemem każdy z każdym. Nasza drużyna wystartowała w składzie:
IRENEUSZ GONDEK (kapitan), ANNA FIEDOROWICZ (n-l wf ZS3), DOROTA ZALESKA (n-l wf ZS3), BARTŁOMIEJ LUDTKE (były n-l fizyki i informatyki w naszej szkole), DANIEL ADAMCZYK (n-l wf G2 Trzcianka w zastępstwie kontuzjowanego Rafała Justynowicza), PIOTR BANIA (n-l wf SP12) oraz MICHAŁ LACH (absolwent ZS3 i n-l wf SP12).

Wszystkie mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów. Pierwsze dwa sety do 25 punktów, trzeci set do 15 punktów. Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

Czwartek 11.12.2014
Godz. 17.30 - ZS3 Piła – SP2 Piła – 2:0
Godz. 18.30 - ZS1 Piła – G5 Piła – 0:2
Godz. 19.30 - ZS3 Piła – ZS1 Piła – 2:0


Piątek 12.12.2014
Godz. 17.30 - G5 Piła – SP2 Piła – 2:0
Godz. 18.30 - SP2 Piła – ZS1 Piła – 0:2
Godz. 19.30 - ZS3 Piła – G5 Piła – 2:1


Ostatni z pojedynków pomiędzy ZS3, a G5 był kluczowy dla ostatecznej klasyfikacji turnieju. Takiego finału nie było od 10 lat, odkąd jako kapitan uczestniczę i "montuję" ekipę na tę imprezę…prowadzenie raz po jednej, raz po drugiej stronie, set na przewagi, spektakularne obrony, wspaniałe kontry, gra na siatce, atomowe serwisy, perfekcyjne przyjęcia piłki itd… no i kibice…a wśród nich uczniowie klas sportowych począwszy od Ic, poprzez II i IIIc oraz abslowenci ZS3 z zeszłego roku…transparenty, skandowanie nazwisk n-li ZS3… to naprawdę pomogło w odniesieniu tak efektownego zwycięstwa…. w tie-breaku przegrywaliśmy 1:5, zmiana stron boiska również na minusie – 4:8 ale później odrodzenie i małymi kroczkami „zjadaliśmy” wspaniale dysponowaną drużynę gospodarzy z G5. Gardła zdzierały również nauczycielki naszej szkoły: Hanna Słodowicz, Małgorzata Kossak na czele z wicedyrektor: Aldoną Ostachowicz. DZIĘKUJĘMY!!!

Sędziowie i organizatorzy przydzielili również nagrody indywidualne i tutaj znów sukces naszych nauczycieli. Najlepszą zawodniczką turnieju (obrona w drugim secie – fenomenalna!!!) została DOROTA ZALESKA, a zawodnikiem turnieju – kapitan naszej drużyny IRENEUSZ GONDEK.

Z tego miejsca chciałem podziękować zawodnikom, którzy przyjęli zaproszenie, by reprezentować barwy Zespołu Szkół Nr 3 w Pile oraz moim uczniom, na których mogę zawsze liczyć…

za rok bronimy tytułu…

IRENEUSZ GONDEK

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2014.12.04 - I Runda Mistrzostw Miasta Piły Gimnazjów w Siatkówce Chłopców
Dodano: środa, 10 grudnia 2014 - 16:10 Autor: Admin
siatkówka
4 grudnia w hali Zespołu Szkół Nr 3 w Pile
odbyła się runda eliminacyjna Mistrzostw Miasta Piły Gimnazjów w Siatkówce Chłopców (grupa I). Uczestnikami turnieju były drużyny z ZS1 (opiekun: p.Robert Kontek) i ZS2 pod opieką p.Andrzeja Czyża oraz gospodarz obiektu – ZS3.  Sędzią zawodów był p.Krzysztof Kopczyński, a sędziami sekretarzami dwaj uczniowie 3c – Paweł Olenderek i Oskar Pazdaj. Graliśmy systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów, tie-break do 15 pkt.

W pierwszym spotkaniu zmierzyli się goście – ZS2-ZS1. Górą byli Ci pierwsi, którzy odnieśli zwycięstwo w stosunku 2:0 (25:20, 25:22).

Drugie spotkanie to pierwszy mecz naszych chłopców w tegorocznych rozgrywkach. Mawiają, że historia lubi się powtarzać…. tak też było podczas tego pojedynku: pewne zwycięstwo w pierwszym secie do ośmiu, potknięcie w drugim i set przegrany na przewagi 26:28 oraz pewny triumf w tie-breaku do pięciu. Drużyna ma charakter, ponieważ drugiego seta „wyciągnęła” do remisu ze stanu 17:24!!! Dokładnie taki sam przebieg miał pierwszy mecz poprzedniego rocznika na inaugurację rozgrywek – przeciwnik ten sam, a i wynik podobny. Oby był to jedyny moment dekoncentracji. Wspomnieć muszę, że w 6-ciu etapach zeszłorocznych rozgrywek – Czech, Gast, Łykus i spółka wygrali w 26 setach, a przegrali tylko jednego  – właśnie z koszykarzami z ZS2 na rozpoczęcie zmagań w gimnazjadzie, odpłacając się „wilkom z jadwiżyna” w finale powiatu miażdżąc ich do -7 i -11. Miejmy nadzieję, że taki scenariusz powtórzy się w tym roku.

Trzeci mecz czwartkowego przedpołudnia to pojedynek ZS1-ZS3. Pewne zwycięstwo podopiecznych p.Ireneusza Gondka 2:0 (-21, -8) przypieczętowało awans do finału miejskiego z pierwszego miejsca. Z drugiego miejsca grupy I awansował ZS2.

Naszą reprezentację w roku szkolnym 2014/2015 tworzą uczniowie klasy IIIc i Ic, a są nimi:
JAKUB SZYMANOWSKI (atakujący i kapitan drużyny)
HUBERT MUCHAR (rozgrywający)
FILIP STRÓŻYŃSKI (rozgrywający II)
DAWID ROMANISZYN (uniwersalny)
GRZEGORZ ZIELIŃSKI (przyjmujący)
MICHAŁ DYMKOWSKI (przyjmujący, środkowy)
DAWID DYMKOWSKI (środkowy)
NIKODEM OWCZAREK (środkowy)
RADOSŁAW BRENK (środkowy)
PIOTR GRZYBOWSKI (przyjmujący)
MICHAŁ GŁADYSZ (przyjmujący)
TOBIASZ TRAWIŃSKI (libero)


Terminu finałowych zmagań jeszcze nie znamy, ale finałową listę uzupełnią G4 i G5. Pary półfinałowe przedstawiają się następująco: ZS3-G4, G5-ZS2.

GRATULUJEMY!!! ŻYCZĄC SUKCESÓW NA KOLEJNYCH ETAPACH ROZGRYWEK!!!

foto - kliknij wybrany kolaż
Ireneusz Gondek

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2014.05.17 - Turniej Piłki Siatkowej klas 6 SP o Puchar Dyrektora ZS3 w Pile
Dodano: poniedziałek, 26 maja 2014 - 20:27 Autor: Admin
siatkówka
W dniu 17 maja 2014 r. odbył się Turniej Piłki Siatkowej Klas 6 Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZS Nr 3 w Pile. Wzięło w nim udział 10 zespołów pilskich podstawówek.

Rozegranych zostało 20 spotkań w systemie każdy z każdym. Po bardzo zaciętych meczach zwycięskim zespołem okazał się zespół ze Szkoły Podstawowej nr 2, drugie miejsce zajęła drużyna z SP 12, natomiast 3 miejsce wywalczyła drużyna naszej szkoły.

Organizatorkami i prowadzącymi turniej były: p.Anna Fiedorowicz i p.Dorota Zaleska.

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2014.03.29 - Mistrzostwa Piły Trójek Siatkarskich II Klas Gimnazjum
Dodano: poniedziałek, 07 kwietnia 2014 - 11:03 Autor: Admin
siatkówka
W turnieju udział wzięło 10 drużyn z pilskich gimnazjów. Rozegrano 40 spotkań systemem każdy z każdym. Poniżej klasyfikacja końcowa zawodów:

- I miejsce – ZS3 PIŁA II – skład (Poznaniak Paulina, Zimoch Agata, Galas Marta)
- II miejsce – G5 PIŁA
- III miejsce – ZS3 PIŁA I – skład (Betyna Paulina, Wycisło Patrycja, Olszanowska Sandra)

Opiekunem była p.Dorota Zaleska

galeria foto - kliknij kolaż

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2014.03.24 - Półfinał Mistrzostw Województwa Wlkp Gimnazjów w Siatkówce Chłopców - Turek
Dodano: środa, 02 kwietnia 2014 - 22:12 Autor: Admin
siatkówka
Reprezentacja siatkarzy naszego Gimnazjum wróciła z Turku z ogromnym niedosytem….ale po kolei…. W ramach XV Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Roku Szkolnego 2013/2014, Półfinał Województwa Wlkp. Gimnazjów w Siatkówce Chłopców odbył się w Turku. Impreza odbyła się pod patronatem honorowym marszałka województwa wielkopolskiego p.Marka Woźniaka i wielkopolskiego kuratora oświaty p.Elżbiety Walkowiak.

24 marca w hali Gimnazjum nr 2 przy ul. Parkowej 3 w Turku w półfinale (A) Gimnazjady w Piłce Siatkowej Chłopców uczestniczyły 4 zespoły:
1. Rejon Leszno I – G 1 Gostyń
2. Rejon Konin – G 2 Turek – gospodarz zawodów
3. Rejon Poznań Teren Wschód – G 5 Jarocin
4. Rejon Piła – ZS nr 3 Piła


Zawody sportowe rozpoczęły się od weryfikacji i odprawy technicznej. Oficjalnego powitania przybyłych drużyn i otwarcia zawodów dokonał Pan Piotr Bińkowski – Dyrektor Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Turku. Zgodnie z regulaminem rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”.

Sędziowie turnieju: Ryszard Błaszczyk, Rafał Buchali czuwali nad prawidłowym przebiegiem spotkań, które stały na bardzo wysokim poziomie. Reprezentacja ZS3 prowadzona przez trenera Ireneusza Gondka zajęła 4 miejsce w zawodach jednak w zasięgu była dużo wyższa lokata. Nie szukamy usprawiedliwienia, aczkolwiek wczesno-poranny wyjazd (240 km) oraz dwa turnieje, w których chłopcy godnie reprezentowali naszą placówkę odbiły się na „dyspozycji dnia”. Przy tak wysokim poziomie gry „świeżość” to cecha priorytetowa. Chłopcy pomimo tego walczyli dzielnie i o udziale w półfinale wojewódzkim możemy pisać tylko w kategoriach sukcesu…

Wyniki spotkań:
1. ZS 3 Piła – G1 Gostyń – 0:2
2. G2 Turek – G5 Jarocin – 2:0
3. G1 Gostyń – G5 Jarocin – 2:0
4. ZS3 Piła – G2 Turek – 0:2
5. G2 Turek – G1 Gostyń – 2:0
6. G5 Jarocin – ZS3 Piła – 2:1

Klasyfikacja końcowa zespołów:
1 miejsce – Gimnazjum nr 2 w Turku (awans)
2 miejsce – Gimnazjum nr 1 w Gostyniu (awans)
3 miejsce – Gimnazjum nr 5 w Jarocinie
4 miejsce – Zespół Szkół nr 3 w Pile


Podsumowując rozgrywki – jako trener i opiekun drużyny – chciałem podziękować chłopakom z 3c, którzy tworząc trzon reprezentacji walczyli dzielnie i swoją postawą na boisku jak i poza nim wielokrotnie pokazali wysoką dojrzałość…jednocześnie życzę powodzenia w dalszym rozwoju kariery sportowej, a także sukcesu w rozgrywkach piłki siatkowej plażowej, które przez nami… Jeszcze wszystkiego nie osiągnęliśmy…

Dla przypomnienia 12-tka z Turku: Krzysztof Mściszewski (kapitan drużyny i przyjmujący – 3c), Dawid Parecki (przyjmujący – 3c), Grzegorz Zieliński (przyjmujący – 2c), Remigiusz Stróżyński (rozgrywający – 3c), Krzysztof Łykus (rozgrywający – 3c), Hubert Muchar (rozgrywający – 2c), Jakub Czech (atakujący – 3c), Jakub Szymanowski (atakujący – 2c), Miłosz Gast (środkowy – 3c), Mateusz Krumrey (środkowy – 3c), Paweł Martenka (libero – 3c), Piotr Grzybowski (libero – 2c). Ten sukces to również zasługa takich zawodników jak: kontuzjowany Dawid Romaniszyn (przyjmujący – 2c) i Dawid Dymkowski (środkowy – 2c).

Obszerna galeria z zawodów w Turku – kliknij wybrany kolaż – ZAPRASZAM!!!
(foto: Damian Sójka, kamera: Łukasz Ograbek (sekretarz drużyny) – dzięki chłopcy!!!

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2014.03.22 - Druga Edycja Ligi Siatkówki Dziewcząt Gimnazjum
Dodano: środa, 02 kwietnia 2014 - 18:06 Autor: Admin
siatkówka
22 marca
odbyła się II edycja Ligi Siatkówki Dziewcząt Gimnazjum. Turniej odbył się w ZS3 Piła, a wyniki ukształtowały się następująco:

I m-ce – ZS3 PiłaII m-ce – G5 PiłaIII m-ce – ZS2 PiłaIV m-ce – G4 PiłaV m-ce – ZS1 Piła

Kolejne tury ligi odbywać się będą w gimnazjach biorących udział w rozgrywkach.


Opiekunem naszych dziewcząt jest p.Dorota Zaleska


Zapraszamy do obejrzenia galerii z turnieju - kliknij kolaż w artykule....

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2014.02.24 i 28 - ZS3 WŚRÓD NAJLEPSZEJ ÓSEMKI W WOJEWÓDZTWIE WIELKOPOLSKIM
Dodano: wtorek, 04 marca 2014 - 15:01 Autor: Admin
siatkówka
Do tytułu mistrza miasta Piły siatkarze gimnazjum naszej szkoły dołożyli zwycięstwa w finałach mistrzostw powiatu i rejonu. Drużyna ZS3 wzięła udział w 6 etapach rozgrywek począwszy od eliminacji miejskich. W 13 spotkaniach nie licząc spotkań kontrolnych wygraliśmy 26 setów oddając tylko 1!!! Zespołowi Szkół nr 2 z Piły – BRAWO!!! Byliśmy świadkami wielu „siatkarskich nokautów” zwyciężając często sety do -6, -8, a nawet do -3!!! Systematyczna praca przyniosła zamierzone efekty w postaci awansu do półfinału wlkp. Głównymi aktorami tych sukcesów byli uczniowie 2 i 3 klasy sportowej.
Oto o­ni:
Krzysztof Mściszewski – 3c – przyjmujący (kapitan drużyny)
Jakub Czech – 3c – atakujący
Dawid Parecki – 3c – przyjmujący
Mateusz Krumrey – 3c – środkowy
Miłosz Gast – 3c – środkowy
Paweł Martenka – 3c – libero
Krzysztof Łykus – 3c – rozgrywający
Remigiusz Stróżyński – 3c – rozgrywający
Hubert Muchar – 2c – rozgrywający
Dawid Romaniszyn – 2c – przyjmujący
Jakub Szymanowski – 2c – przyjmujący
Grzegorz Zieliński – 2c – przyjmujący

w rundach powiatu wystąpili również:
Piotr Grzybowski – 2c – libero
Dawid Dymkowski – 2c – środkowy


Sekretarzem naszej reprezentacji jest Łukasz Ograbek, uczeń klasy 3c, któremu z tego miejsca dziękuję za profesjonalne podejście do tematu…

K’woli ścisłości finał powiatowy odbył się 24 lutego 2014 w ZS2 z udziałem naszej szkoły, ZS2, G5 i Gimnazjum z Osieka (wymieniłem w kolejności końcowej turnieju). W meczu finałowym etapu powiatowego drużyna ZS2 nie potrafiła nawiązać wyrównanej walki przegrywając do -11 i do -7 pkt po perfekcyjnej grze serwisem. Ten element siatkarskiego rzemiosła był przysłowiowym „gwoździem do trumny” dla naszych rywali.

Finał rejonowy to wyjazd do Trzcianki 28 lutego. Turniej rozgrywany był w hali widowiskowo-sportowej trzcianeckiego LO przy Żeromskiego. Na dwóch boiskach jednego dnia swoje mecze rozgrywały dwie grupy rejonowe. Gr I (Czarnków, Szamocin i Jastrowie), gr II (Damasławek, ZS3, Lubasz). Zwycięzcy grup spotkali się w finale imprezy i walczyli w nim o awans do etapu wojewódzkiego. Znalazły się w nim reprezentacje naszej szkoły i gimnazjaliści z Czarnkowa. Po pięknym meczu, obfitującym w szybkie siatkarskie akcje ZS3 pokonało G.Czarnków 2:0 (25:8, 25:22) w pierwszym secie demolując przeciwnika.

Życzymy powodzenia w półfinale wlkp, który odbędzie się w przyszłym tygodniu 10-15.03.2014. Wiemy tylko, że grupę utworzą zwycięzcy rejonów Leszno I, Konin, Piła i Wschód.

POWODZENIA CHŁOPCY i TAK TRZYMAĆ
Ireneusz Gondek

fotki z finałów powiatowych i rejonowych po kliknięciu w kolaże – zapraszamy!!!

Strona gotowa do druku

siatkówka: Podsumowanie zmagań naszych gimnazjalistek....
Dodano: poniedziałek, 03 marca 2014 - 21:08 Autor: Admin
siatkówka
Dnia 25 stycznia 2014 w ZS2 odbył się półfinał Mistrzostw Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt. Do rywalizacji stanęły 4 zespoły - ZS2 Piła, ZS1 Piła, ZS3 Piła, Gimnazjum z Łobżenicy.

Zwycięzcą turnieju został zespół ZS3 Piła, drugie m-ce zajęła drużyna ZS2 Piła i oba zespoły awansowały do rundy finałowej, która odbyła się 28 stycznia 2014 w G5 w Pile.

Startowały tu drużyny ZS2 Piła, ZS3 Piła, G5 Piła oraz Gimnazjum z Wysokiej. Pierwsze m-ce zajął zespół G5 z Piły, natomiast drugie m-ce ZS3 Piła i oba te zespoły awansowały do Mistrzostw Rejonu, który odbył się 22 lutego 2014.

Mecze zostały rozegrane na dwóch salach gimnastycznych w G5 oraz gościnnie w SP2 w Pile. W finałowej odsłonie rywalizowały ze sobą 4 ekipy - G5 Piła, ZS3 Piła, Gimnazjum z Wagrowca i Gimnazjum ze Złotowa. Pierwsze miejse zajęła drużyna G5 Piła, natomiast oczko niżej znalazły się dziewczęta z ZS3 Piła.

W dniu 27 lutego 2014 odbył się coroczny turniej piłki siatkowej diewcząt o puchar Dyrektora ZSG w Pile. Wystartowało 6 zespołów pilskich gimnazjów. Po przeprowadzonych w grupach grach do walki w finale stanęły dwa zespoły. Pierwsze m-ce zajęła drużyna z ZS3 w Pile.

Dorota Zaleska (opiekun drużyny dziewcząt)
fotki z półfinału i finału - kliknij powyżej.....

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2014.01.29 - II Runda Mistrzostw Powiatu Pilskiego Gimnazjów w Siatkówce Chłopców
Dodano: środa, 05 lutego 2014 - 18:54 Autor: Admin
siatkówka
Po bardzo wyczerpującym fizycznie Finale Powiatu Pilskiego Gimnazjów w Piłce Ręcznej Chłopców (28 stycznia 2014 r), reprezentacja ZS3 następnego dnia – 29 stycznia – walczyła o awans w rozgrywkach tego samego szczebla z tą tylko różnicą, że w siatkówce…

Turniej rozegrany został w hali Gimnazjum nr 5 w Pile z udziałem gospodarza obiektu, drużyny naszej szkoły i gości z Białośliwia. Chłopcy prowadzeni przez p.Ireneusza Gondka pomimo drobnych urazów i ogólnego zmęczenia, pewnie wygrali oba spotkania (system każdy z każdym) i awansowali do finału powiatowego, który obędzie się w tygodniu bezpośrednio po feriach zimowych.

W drugiej grupie – która swoje mecze rozgrywała w Osieku – zwyciężyli nieoczekiwanie chłopcy z ZS2 Piła w stosunku 2:1 i z pierwszego miejsca awansowali do finału. Drugie miejsce przypadło w udziale gospodarzowi – drużynie z Osieka, natomiast ekipa z ZS1 Piła (3 miejsce w gr II) jak i gimnazjaliści z Białośliwia (3 miejsce w naszej grupie) odpadli z dalszej rywalizacji.

W finale gramy „na krzyż”. ZS3 w półfinale spotka się z chłopcami z Osieka, a gimnazjaliści z „Jadwiżyna” zagrają z G5. Zapowiada się emocjonujący turniej. Życzymy sukcesu w finale!!!

II rundę sędziował p.Krzysztof Kopczyński, a w rolę sędziów sekretarzy wcielili się Łukasz Ograbek i Damian Sójka, którym bardzo dziękuję za fachowość i pomoc.

Reprezentacja wystąpiła w składzie: 3c sportowa – CZECH, GAST, KRUMREY, MARTENKA, MŚCISZEWSKI, PARECKI, STRÓŻYŃSKI; 2c sportowa – GRZYBOWSKI, SZYMANOWSKI, ROMANISZYN, DYMKOWSKI, MUCHAR.

Na koniec wyniki poszczególnych spotkań:
mecz 1 – G5-ZS3 – 0:2 (13:25, 17:25)
mecz 2 – ZS3-G.Białośliwie – 2:0 (25:11, 25:21)
mecz 3 – G5-G.Białośliwie – 2:0 (25:16, 25:17)

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII - relacja z II rundy - kliknij foto

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2014.01.14 - I Runda Mistrzostw Powiatu Pilskiego Gimnazjów w Siatkówce Chłopców
Dodano: środa, 15 stycznia 2014 - 22:59 Autor: Admin
siatkówka
14 stycznia w hali Zespołu Szkół Nr 3 w Pile gościliśmy drużyny z Zespołu Szkół Nr 2 i Gimnazjum z Wyrzyska, które rozegrały I Rundę Mistrzostw Powiatu Pilskiego Gimnazjów w Siatkówce Chłopców.

Drużyna naszej szkoły bardzo pewnie zwyciężyła w turnieju i awansowała do II Rundy z pierwszego miejsca. Na słowa uznania zasługuje postawa chłopców na boisku, determinacja i skuteczność z jaką zdobywali kolejne punkty. Drużyna, którą prowadzi p.Ireneusz Gondek czeka teraz na rozstrzygnięcia z dwóch pozostałych grup gdzie mecze rozegrane będą 16 stycznia. II runda musi być rozegrana do 25 stycznia 2014 r.

Sędzią głównym zawodów był p.Krzysztof Kopczyński, a sędziami sekretarzami (którzy jak zwykle bardzo profesjonalnie wywiązali się ze swoich obowiązków) Jakub Bartkowiak, Łukasz Ograbek i Damian Sójka. Poniżej wyniki poszczególnych spotkań:

mecz 1 – ZS3-ZS2 – 2:0 (25:6, 25:10)
mecz 2 – Gim Wyrzysk–ZS2 – 0:2 (9:25, 12:25)
mecz 3 – ZS3-Gim Wyrzysk – 2:0 (25:10, 25:8)


Drużyna ZS3 wystąpiła w składzie:
Czech Jakub, Gast Miłosz, Krumrey Mateusz, Łykus Krzysztof, Martenka Paweł, Mściszewski Krzysztof, Parecki Dawid, Stróżyński Remigiusz, Szymanowski Jakub, Romaniszyn Dawid, Zieliński Grzegorz i Muchar Hubert.

zdjęcia z I rundy powiatu - kliknij powyższą miniaturkę lub bezpośrednio z zakładki FOTOGALERIA (lewa kolumna naszej witryny - ikona aparatu)

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2013.12.17 - Finał Mistrzostw Piły Gimnazjów w Siatkówce Chłopców - G5 Piła
Dodano: niedziela, 12 stycznia 2014 - 21:16 Autor: Admin
siatkówka
GIMNAZJALIŚCI ZESPOŁU SZKÓŁ NR 3 MISTRZAMI MIASTA!!!

17 grudnia w hali Gimnazjum nr 5 w Pile odbył się Finał Miasta Gimnazjów w Siatkówce Chłopców z udziałem 4 drużyn - G5, ZS1, ZS2 i ZS3 - wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach, w których odpadł zespół z Gimnazjum nr 4.

Gospodarzem finału miejskiego były dwie szkoły - G5 i ZS3 w osobach p.Jacka Piechoty i p.Ireneusza Gondka. Sędzią głównym zawodów był p.Krzysztof Kopczyński, a sekretarzami zawodów uczniowie z klasy IIIc - Łukasz Ograbek, Damian Sójka i Kuba Bartkowiak, którym z tego miejsca bardzo dziękuję.

Mecze półfinałowe obfitowały w wiele wspaniałych zagrań i zwrotów akcji, a ostatecznie podopieczni p.Gondka bardzo pewnie wygrali finałowe spotkanie przeciwko Gimnazjum nr 5. Poniżej wyniki kolejnych spotkań:

MECZ 1 (półfinał) - ZS1 : ZS3 - 0:2 (3:25, 12:25)
MECZ 2 (półfinał) - ZS2 : G5 - 0:2 (13:25, 18:25)
MECZ 3 (finał o 3 miejsce) - ZS1 : ZS2 - 0:2 (16:25, 23:25)
MECZ 4 (finał o 1 miejsce) - ZS3 : G5 - 2:0 (25:6, 26:24)

1 miejsce - Zespół Szkół Nr 3
2 miejsce - Gimnazjum nr 5
3 miejsce - Zespół Szkół Nr 2
4 miejsce - Zespół Szkół Nr 1

Wszystkie zespoły walczyć będą w turniejach eliminacyjnych szczebla powiatowego, które rozpoczną się w nowym 2014 roku.

REPREZENTACJA ZS3 GRAŁA W SKŁADZIE:
1.  Mściszewski Krzysztof (przyjmujący i kapitan drużyny)
2.  Stróżyński Remigiusz (rozgrywający)
3.  Parecki Dawid (przyjmujący)
4.  Czech Jakub (atakujący)
5.  Łykus Krzysztof (rozgrywający)
6.  Gast Miłosz (środkowy)
7.  Krumrey Mateusz (środkowy)
8.  Martenka Paweł (libero)
9.  Romaniszyn Dawid (przyjmujący)
10. Zieliński Grzegorz (uniwersalny)
11. Szymanowski Jakub (uniwersalny)
12. Muchar Hubert (rozgrywający)


Życzymy powodzenia i gratulujemy sukcesu!!!!
fotki z finału ====>>>> kliknij miniaturkę

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2013.12.16 - Turniej UKS SMS Joker w Siatkówce chłopców z klas I i II Gimnazjum
Dodano: niedziela, 12 stycznia 2014 - 20:11 Autor: Admin
siatkówka
16 grudnia w hali przy Bydgoskiej odbył się drugi turniej siatkówki, którego uczestnikami byli tym razem chłopcy z klas I i II  pilskich gimnazjów. Organizatorem zawodów jest UKS SMS Joker Piła wraz z n-lami wychowania fizycznego zainteresowanych drużyn.

Zespoły walczyły systemem każdy z każdym tworząc dwie grupy - pierwszo i drugoklasistów. Zarówno w pierwszej jak i drugiej grupie mieliśmy swoich zawodników, którzy wspaniałymi siatkarskimi akcjami i konsekwentną grą potwierdzili wysokie aspiracje przed finałami miejskimi.

I klasa (grupa 5 zespołowa): Wojciechowski (1a), Wojtasik (1c) i Trawiński (2c) - 1 miejsce

II klasa (grupa 4 zespołowa):
Szymanowski, Muchar, Romaniszyn i Zieliński (wszyscy z 2c) - 1 miejsce
Olenderek, Pazdaj, Grzybowski (wszyscy z 2c) - 3 miejsce


Opiekunem i trenerem chłopców jest p.Ireneusz Gondek

GRATULUJEMY i życzymy powodzenia w finale miejskim siatkarskiej gimnazjady, która już 17 grudnia!!!

fotki z turnieju ===>>> kliknij miniaturkę

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2013.12.09 - Turniej UKS SMS Joker w Siatkówce chłopców z klas II i III Gimnazjum
Dodano: niedziela, 12 stycznia 2014 - 00:51 Autor: Admin
siatkówka
9 grudnia
w hali sportowej przy ul.Bydgoskiej w Pile odbył się turniej piłki siatkowej dla chłopców z klas II i III pilskich gimnazjów. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły, które zarówno w kategorii klas II jak i III pokazały skuteczniejszą siatkówkę i pokonując rywali uplasowały się na pierwszych miejscach. Wypada w tym miejscu wspomnieć, że kilku uczniów 2c gim naszej szkoły tworzy grupę młodzika UKS SMS Joker Piła. Opiekunem i trenerem naszych drużyn jest p.Ireneusz Gondek.

Zwycięskie drużyny walczyły w składach:
II klasa:
ROMANISZYN DAWID (kapitan)
MUCHAR HUBERT
SZYMANOWSKI JAKUB
ZIELIŃSKI GRZEGORZ
GRZYBOWSKI PIOTR
III klasa:
MŚCISZEWSKI KRZYSZTOF (kapitan)
ŁYKUS KRZYSZTOF
GAST MIŁOSZ
CZECH JAKUB
KRUMREY MATEUSZ

Gratulujemy!!! i zapraszamy do galerii - kliknij fotkę powyżej...

Strona gotowa do druku

siatkówka: Wuefiści z ZS3 wicemistrzami ZNP!!!
Dodano: sobota, 14 grudnia 2013 - 20:51 Autor: Admin
siatkówka
W piątek 29 listopada zakończył się Turniej Siatkówki Pracowników Oświaty o Puchar Przechodni Prezesa Oddziału ZNP w Pile. Nauczyciele naszej szkoły grający w czwartek w składzie:
Zaleska Dorota, Fiedorowicz Anna, Gondek Ireneusz (kapitan drużyny), Justynowicz Rafał plus goście: Kowalski Maciej, Zaleski Wojciech i Adamczyk Daniel awansowali do piątkowego finału z drugiego miejsca pokonując drużynę z Gim 5 i Kowalewa Pomorskiego, ulegając „chłopakom” z Osieka.

W piątkowym finale spotkały się 3 najlepsze drużyny – ZS3, Przyjaciele Gimnazjum 5 oraz Osiek. Po bardzo emocjonujących i obfitujących w niesamowite zwroty akcji setach, zwycięzcą turnieju została drużyna z Osieka. Drugie miejsce po wygranej z Przyjaciółmi Gimnazjum 5 zajęła nasza drużyna.

Najlepszą zawodniczką turnieju została nauczycielka naszej szkoły – Dorota Zaleska.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Osiek
2. ZS3 Piła
3. Przyjaciele Gimnazjum 5
4. Gimnazjum nr 5 Piła
5. Zespół Szkół nr 2 Piła
6. Szkoła Podstawowa nr 2 Piła
7. Kowalewo Pomorskie


Gratulujemy zwycięzcy i zapraszamy na kolejny turniej za rok.

fotki z turnieju – kliknij fotkę powyżej…..

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2013.11.26 i 29 - Mistrzostwa Miasta Piły Gimnazjów w Siatkówce Chłopców - eliminacje - G5 i ZS3 Piła
Dodano: sobota, 14 grudnia 2013 - 20:29 Autor: Admin
siatkówka
26 listopada 2013 w hali Gimnazjum nr 5 odbyła się runda eliminacyjna Mistrzostw Miasta Piły Gimnazjów w Siatkówce Chłopców (grupa I). Uczestnikami turnieju były reprezentacje G5, ZS1 i nasz drugi zespół złożony z uczniów klasy 2c. Podopieczni p.Ireneusza Gondka walczyli dzielnie z trzecioklasistami i ostatecznie zajęli drugie miejsce ustępując gospodarzowi grupy - drużynie G5.

Druga reprezentacja wystąpiła w składzie:

MUCHAR HUBERT
ZIELIŃSKI GRZEGORZ
SZYMANOWSKI JAKUB
ROMANISZYN DAWID
DYMKOWSKI DAWID
GRZYBOWSKI PIOTR
OLENDEREK PAWEŁ
OWCZAREK NIKODEM
TRAWIŃSKI TOBIASZ

Do finału miejskiego awansowały G5 i ZS1 - nasza drużyna grała PK. Zawodnicy drugiego zespołu w finale miejskim dołączą do pierwszej drużyny, która swoją rundę eliminacyjną (grupa II) rozegrała 29 listopada. Teraz krótko na powyższy temat....

Pierwsza reprezentacja rozegrała swoją rundę eliminacyjną przed swoją publiczością. Uczestnikami siatkarskich zmagań były: G4, ZS2 i ZS3. Chłopcy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony ale nerwy troszkę "puściły"....i Zespół Szkół nr 2 urwał nam jednego seta.....przykład pokazał, że żadnego przeciwnika nie można lekceważyć i każde spotkanie rozpoczynamy i kończymy w pełni skoncentrowani... Pomimo straconego seta pierwsza reprezentacja pewnie wygrała grupę i 17 grudnia rozegra finał miejski w hali Gimnazjum nr 5. Sędzią głównym turnieju był p.Krzysztof Kopczyński, któremu dziękujemy za bezstronne śędziowanie na wysokim poziomie. Z tego miejsca dziękuję również ŁUKASZOWI OGRABKOWI i KUBIE BARTKOWIAKOWI za pełnienie funkcji sędziów sekretarzy - brawo chłopcy!!!
Uzupełniając ten artykuł podam zawodników, którzy pod opieką p.Gondka wywalczyli awans do finału miejskiego (wszyscy z klasy 3c):

STRÓŻYŃSKI REMIGIUSZ (rozgrywający) - numer 6
ŁYKUS KRZYSZTOF (rozgrywający) - numer 1
MARTENKA PAWEŁ (uniwersalny) - numer 7
MŚCISZEWSKI KRZYSZTOF (przyjmujący i kapitan drużyny) - numer 8
PARECKI DAWID (przyjmujący) - numer 9
CZECH JAKUB (atakujący) - numer 5
SÓJKA DAMIAN (libero) - bez numeru
KRUMREY MATEUSZ (środkowy) - numer 10
GAST MIŁOSZ (środkowy) - numer 12


Galerie foto z eliminacji (górna fotka - grupa I, dolna fotka - grupa II)

ZAPRASZAMY i GRATULUJEMY!!!

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2013.11.28-29 - ZAPROSZENIE NA TURNIEJ SIATKÓWKI!!!
Dodano: środa, 27 listopada 2013 - 00:28 Autor: Admin
siatkówka
28 i 29 listopada odbędzie się Turniej Siatkówki Pracowników Oświaty o Puchar Przechodni Prezesa Odziału ZNP w Pile.
Formuła turnieju wygląda następująco – czwartek gry eliminacyjne w grupach; piątek finały również w grupach w zależności od zajętego miejsca w czwartkowych eliminacjach. Na parkiecie musi przebywać jedna kobieta. Spotkania rozgrywane systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów – 25 pkt.

W tym roku do turnieju zgłosiło się 7 drużyn: Przyjaciele Gimnazjum 5, Gimnazjum 5 Piła, Osiek, SP2 Piła, Kowalewo Pomorskie, ZS2 Piła i ZS3 Piła.

Nasza drużyna w tegorocznej edycji turnieju personalnie wygląda następująco: DOROTA ZALESKA, IRINA STARZYŃSKA, ANNA FIEDOROWICZ, IRENEUSZ GONDEK (kapitan), RAFAŁ JUSTYNOWICZ, WOJTEK ZALESKI, MACIEJ KOWALSKI oraz DANIEL ADAMCZYK. Były pracownik naszej szkoły - p.BARTŁOMIEJ LÜDTKE (n-l fizyki) również zagra w turnieju aczkolwiek nie w drużynie ZS3...... Pan Bartek wystąpi wraz z drużyną z Kowalewa Pomorskiego....

Zapraszamy i zachęcamy do gorącego dopingu naszej drużynie, która swoje mecze czwartkowe rozegra w hali Gimnazjum nr 5 w Pile od godziny 16.00

Kolejność spotkań z udziałem naszego teamu:
16.00 - ZS3 - G5 Piła
17.00 - ZS3 - Osiek
21.00 - Kowalewo Pomorskie - ZS3

GORĄCO ZAPRASZAMY!!!
Piątkowe zmagania również w G5 od godziny 16.....jeśli awansujemy......

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2013.09.28 - Finał Mistrzostw Polski - ORLIK Volleymania - Poznań
Dodano: poniedziałek, 07 października 2013 - 21:20 Autor: Admin
siatkówka
14 września w Gimnazjum nr 4 odbyły się eliminacje powiatowe Turnieju Orlik Volleymania  2013. Startowało 6 drużyn: ZS2, SP2, Gim5, SP4, ZS1, ZS3. I miejsce i awans do Mistrzostw Makroregionu przypadło ZS3. W Finale Makroregionu który odbył się 24 września w Murowanej Goślinie podopieczni Rafała Justynowicza nie dali się pokonać żadnej drużynie, a  trzeba zaznaczyć, że były to silne ośrodki siatkarskie takie jak - UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina, UKS Września czy UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki. Nasz zespół zajął I miejsce awansując tym samym do Finału Mistrzostw Polski zapisując się w historii  największym sukcesem siatkarskim jakie zdobyła nasza szkoła. Do Turnieju Finałowego, którego gospodarzem będzie w tym roku Poznań w ciągu dwóch dni staną 64 zespoły dziewcząt, które rozegrają swoje mecze w piątek 27.09 i 64 zespoły chłopców, którzy zmagać się będą dzień później - w sobotę 28.09. Organizatorzy przewidują ponad tysiąc uczestników, którzy będą rywalizować w Parku im. Jana Pawła II w Poznaniu. Dla uczestników przygotowywane jest 8 boisk sportowych na których zapadną decydujące rozstrzygnięcia trzeciej edycji Orlik Volleymania 2013. To największy finał ze wszystkich dotychczas rozegranych w historii turnieju. Zapowiada się wielkie sportowe święto siatkarskie, w którym po raz pierwszy wezmą udział podopieczni Rafała Justynowicza w składzie: kpt. Mateusz Pietrus, Krystian Wojciechowski, Jakub Gajda i Dawid Kołodziej.

Relację kończymy informacją o udziale podopiecznych p.Rafała w Finale MP Orlika. Chłopcy odpadli w eliminacjach grupowych, a zwycięzcą III Edycji Turnieju Orlik Volleymanii zostali młodzi siatkarze z Gimnazjum nr 3 w Krotoszynie. Po emocjonującym Finale wygrali z drużyną G48 MOS Wola Warszawa. Trzecie miejsce przypadło drużynie SP 11 z Kędzierzyna Koźla.

Gratulujemy!! Kilka fotek z udziału naszych siatkarzy w makroregionie - TUTAJ

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2013.05.18 - XIV Turniej o Puchar Dyrektora ZS3 - Trójki Siatkarskie w kat. SP
Dodano: środa, 22 maja 2013 - 20:08 Autor: Admin
siatkówka
18.05.2013 r. odbył się coroczny, XIV już Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 3 w Pile z okazji Święta Szkoły. Wystartowało w nim 9 zespołów ze Szkoły Podstawowej nr 1, 4, Zespołu Szkół nr 2 - po dwa zespoły oraz poza konkurencją trzy zespoły ZS nr 3. Puchar wywalczyły dziewczęta ZS nr 2 w Pile - wygrywając wszystkie mecze. Na II i III miejscu uplasowały się uczennice SP nr 1 - I i II zespół.

Pierwsze trzy zespoły otrzymały puchary i medale, nagrody rzeczowe otrzymały najlepsze zawodniczki z każdego zespołu. Miano najlepszej zawodniczki turnieju wywalczyła sobie uczennica SP nr 1. Fundatorami nagród była Rada Rodziców przy ZS nr 3 oraz Pani Dyrektor Dorota Wojtkiewicz - Kraska. Organizatorami turnieju były nauczycielki ZS nr 3 - Dorota Zaleska i Anna Fiedorowicz.

Galeria - kliknij fotkę... ZAPRASZAMY!!!

Strona gotowa do druku

siatkówka: 2013.03.22 - Finał Mistrzostw Województwa Wlkp w Piłce Siatkowej Chłopców - Krotoszyn
Dodano: poniedziałek, 20 maja 2013 - 21:39 Autor: Admin
siatkówka
Zwieńczeniem rozgrywek reprezentacji siatkarzy szkoły podstawowej naszej szkoły był Finał Województwa Wielkopolskiego w Siatkówce Chłopców. Turniej odbył się w sali gimnastycznej w Krotoszynie. W finale wzięło udział osiem drużyn. Były to: ZS3-Piła, Kalisz - SP nr 8 Krotoszyn, Kalisz - SP nr 7 Krotoszyn, Leszno - SP Jutrosin, Poznań - SP Jabłonna, Poznań - SSP nr1 Września, Poznań SP nr 29 i Konin - SP nr 4 Turek.

Zespoły grały w dwóch grupach. Zawody wyróżniał bardzo wysoki poziom. Ostre wymiany bardzo często cieszyły oko widzów. Reprezentacja naszej szkoły grała pierwszy mecz turnieju w swojej grupie i to mecz o bardzo wysoką stawkę…

Zawodnicy naszej reprezentacji zajęli 3 miejsce w grupie, wygrywając zdrużyną Poznań Jabłonna. W meczu o piąte miejsce nasi chłopcy przegrali 1:2 z drużyną z Leszna SP Jutrosin i uplasowali się na wysokiej szóstej pozycji. Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie był Maciej Krauze. Trenerem naszej drużyny była Irina Starzyńska. Wyniki końcowe XIV IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - FINAŁU WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW:

1.KROTOSZYN SP 8 (AWANS)
2.TUREK SP4
3.KROTOSZYN SP 7
4.POZNAŃ SP 29
5.SP JUTROSIN
6.ZS3 PIŁA
7.POZNAŃ - SP JABŁONNA
8.POZNAŃ - WRZEŚNIA

Galeria - kliknij fotkę

Strona gotowa do druku

    123   >

siatkówka: Awans "Trójki" do finału województwa wielkopolskiego w piłce siatkowej chłopców SP
Dodano: poniedziałek, 01 kwietnia 2013 - 20:37 Autor: Admin
siatkówka
Dnia 11.03.2013 roku w Damasławku odbył się Finał Rejonu Pilskiego Szkół Podstawowych Chłopców w Piłce Siatkowej. W turnieju wystąpiło pięć zespołów:
• ZSP Damasławek
• SP Krzyż Wlkp.
• SP Skoki
• SP Wągrowiec
• ZS3 Piła

Zespoły rozegrały mecze systemem „każdy z każdym". W zawodach wyróżniały się trzy zespoły (ZS3 Piła, SP Skoki, SP Krzyż Wlkp), w których dopatrywano się zwycięzcy. Drużyna „trójki” zapewniła sobie awans wygrywając wszystkie mecze stosunkiem setów 2:0.
Wyniki spotkań naszej drużyny:
• SP Krzyż Wlkp - ZS3 Piła 0:2
• SP Skoki - ZS3 Piła 0:2
• ZSP Damasławek - ZS3 Piła 0:2
• SP Wągrowiec - ZS3 Piła 0:2
Tabela końcowa:
• 1m. ZS3 Piła
• 2m. SP Skoki 1
• 3m. SP Krzyż Wlkp.
• 4m. ZSP Damasławek
• 5m. SP Wągrowiec
Skład ZS3: Pietrus Mateusz - kapitan drużyny, Wojciechowski Krystian, Gajda Jakub, Krauze Maciej, Kołodziej Dawid, Perek Kacper, Perek Jakub, Kliber Konrad, Olak Sergiusz, Sójka Radosław, Mikołajewski Jakub.

Opiekun/trener – Irina Starzyńska

GRATULUJEMY!!! - kilka fotek po kliknięciu w miniaturkę.....

Strona gotowa do druku

LIBRUS

KOMUNIKATY DYREKCJI


ZASTĘPSTWA


WAŻNE DOKUMENTY


ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE


MURAL


OLA WOJCIECHOWSKA


1% PODATKU


PROJEKT SWOI

Logowanie

 


Problemy z logowaniem?

Jeszcze nie masz konta?
·Zarejestruj się!

Archiwum

Starsze artykuły

HOME | DOWNLOADS | SEARCH | TERMS OF USE | PRIVACY POLICY


mail administratora
prof.gondek@
gmail.com

Page created in 0,752985 Seconds